RAKTŲ GAMYBA Vilnius,Kaunas,Šiauliai,Klaipeda,Druskininkai

Mes pagaminsime bet kokios rūšies raktus

Pamesti visada nemalonu, bet dar nemaloniau jei tai Jūsų automobilio ar būsto raktas. Išeitis iš šios nemalonios situacijos yra – Jūs galite pas mus užsisakyti rakto dublikatą! Viena iš svarbiausių mūsų kompanijos darbo sričių yra remontas, taip pat mes pagaminsime Jums bet kokios rūšies raktą.

Mūsų meistrai yra labai patyrę. Kreipkitės į mus ir mes pagaminsime Jums raktus.

Kompanija LEOLA Jums siūlo:

  • aukštą kokybę
  • palankias kainas
  • skubią raktų gamybą.

Mes ne tik gaminame visų rūšių raktus, bet ir galime pasiūlyti Jums remontinį komplektą. Remontinis komplektas nepakeičiamas tais atvejais, jei Jūsų rakto elektroninė dalis tvarkinga, o geležtė arba korpusas – susidėvėjo. Remontinio komplekto panaudojimas sutaupys Jūsų pinigus, nes Jums nereikės užsisakyti naujo rakto.

Mes rekomenduojame visų transporto priemonių savininkams pasirūpinti atsarginiais raktais.

Atsarginiai raktai išgelbės Jus daugeliu atveju , pavyzdžiui ,jeigu Jūs netyčia užtrenkėte raktus automobilio salone.

Skambinkite mums telefonu +370-618-888-11 arba ateikite pas mus ir mes su malonumu pagaminsime Jums reikalingą kiekį dublikatų!

Domofono raktų gamyba. Jeigu pametėte raktą nuo domofono ,iš karto iškyla nemaloni situacija-Jūs negalite patekti į savo laiptinę. Išeitis viena- Jūs galite pasiskolinti raktą pas kurį nors savo laiptinės gyventoją, atvežti jį mums ir mes pagaminsime Jums tokį patį. Visi raktai, taip pat ir domofono, lūžta arba pasimeta. Viskas paprasta- atvažiuokite pas mus į dirbtuves,o mes greitai ir nebrangiai pagaminsime Jums domofono raktą.

Egzistuoja keletas rūšių domofono raktų, todėl jų gamyba skiriasi. Jie būna elektroniniai ir magnetiniai, o taip pat kontaktiniai ir bekontakčiai / dirba atstumu iki 10cm/.

Rasti gerą specialistą, kuris greitai ir kokybiškai pagamintų domofono raktą, nelengva. Šiam darbui reikalinga labai tiksli įranga, kurią turi toli gražu ne visos raktų dirbtuvės. Skirtingai nuo daugelio kitų kompanijų, kompanija LEOLA visada padės Jums pagaminti domofono raktą. Mūsų firmos dirbtuvės aprūpintos pačia naujausia įranga, todėl mes be problemų galime pagaminti visų rūšių domofono raktus.

Taip pat mes priimame kompleksinius užsakymus ir galime pagaminti raktus visos laiptinės gyventojams. Tai naudinga visiems- kuo didesnis užsakymas, tuo didesnės nuolaidos klientams!

Mes pagaminsime raktus su čipu

Šiuolaikiniai automobiliai aprūpinti naujausiomis apsaugos sistemomis. Pati patikimiausia apsaugos sistema yra imobilaizeris. Ši sistema gera tuo, kad automobilio nuvarymo rizika sumažėja beveik 85%, bet jos trūkumas yra tai, kad, pametus paskutinį raktą, atgaminti rakto čipą nėra taip paprasta. Todėl geriau iš anksto pasigaminti atsarginį raktą su imobilaizeriu. Jūs galite atvažiuoti į mūsų dirbtuves su originaliu raktu, kur mūsų meistrai greitai ir kokybiškai pagamins automobilio raktus.

Jeigu pamestas paskutinis raktas-nebaisu!
Svarbiausia, į ką norėtumėme atkreipti Jūsų dėmesį-mūsų kompanija gali pagaminti raktus pagal Jūsų spyną. Mes galime ne tik pagamint raktus pagal Jūsų atneštą į dirbtuves spyną, bet galime ir atvažiuoti pas Jus, kad išmontuoti spyną iš durų.

Žmonėms pametusiems raktus nuo buto, namo ar automobilio durų, teikiame kompleksinę paslaugą:

  • spynos atrakinimas, negadinant durų ir spynos mechanizmų;
  • spynos išėmimas ir įstatymas;
  • rakto gamyba pagal spyną.

Todėl, jeigu Jūs pametėt ar sulaužėt raktus ir nežinote ką daryti- skambinkite mums telefonu +370-618-888-11 ir mes išspręsime Jūsų problemas!

Mūsų privalumai!
Kompanijos LEOLA meistrai- tikri profesionalai, o dirbtuvėse naudojama pati šiuolaikiškiausia įranga. Šiais laikais daugelis durų rakinamos elektroniniais raktais. Todėl mes žengiame koja į koja su laiku ir gaminame raktus su naujausia elektronika.

Mes siūlome mūsų klientams greitą ir kokybišką aptarnavimą, visiškai atitinkantį Jūsų pageidavimus!

Mūsų privalumai

Rūpestis

Pensininkams ir studentams suteikiame 15% nuolaidą visoms paslaugoms

Visą parą

Dirbame visą parą. Skambinkite bet kuriuo metu!

Nuolaida

Po spynos atrakinimo - nuolaida naujos spynos įstatymui iki 50%

Patirtis

Daugiau kaip 30000 atrakintų spynų

Pasitikėjimas

Šiame versle virš 20 metų

Greitis

Vidutinis atrakinimo laikas 20 minučių

Neišeikite!

Skambinkite tiesiog dabar! Jūs gausite nuolaidą 10% visoms paslaugoms.

Skambinkite!

+370 618 88811

×