SPYNŲ ATRAKINIMAS Vilnius,Kaunas,Šiauliai,Klaipeda,Druskininkai

Jūs užėjote į mūsų internetinę svetainę? Turbūt tam buvo rimtos priežastys ir greičiausiai jos nebuvo malonios. Priežasčių gali būti daugybė: Jūs negalite atidaryti durų, užsikirto spyna, užmiršote seifo kodą, neatsidaro automobilis arba raktai liko viduje, arba Jūs tiesiog pametėte raktus. Visais šiais atvejais mūsų kompanijos specialistai Jums mielai padės. Mes atidarome įvairaus sudėtingumo spynas. Mes galime skubiai atrakinti durų spynas, visą darbą atliksime tvarkingai ir kokybiškai, dalyvaujant šeimininkui.

Skambinkite tiesiog dabar telefonu +370-618-888-11. Egzistuoja daug nemalonių situacijų, kurios gali nutikti kiekvienam, bet mūsų komandos profesionalizmo ir daugiametės patirties dėka, mes lengvai susidorosime su bet kokiais sunkumais. Tai pat mes atrakinsime spyną negadindami durų ir spynos mechanizmo.

Mes nerekomenduojame savarankiškai užsiimti durų atrakinimu. Bandydami savarankiškai atrakinti spyną, Jūs galite žymiai pabloginti situaciją ir tai žymiai padidins Jūsų išlaidas. Geriau iškarto kreiptis į profesionalus, kurie kokybiškai atliks visą darbą. Atsirado problema – iškaro skambinkite telefonu +370-618-888-11.

AVARINIS SEIFŲ ATIDARYMAS

Jeigu Jūs turite seifą, tai Jums gali kilti problema, kai seifo durys neatsidaro. Dažna to priežastis – elektroninio uždarymo mechanizmo gedimas. Mechaniniai užraktai taip pat nėra amžini. Taigi jei staiga Jūsų nebegalite atidaryti seifo skambinkite mums telefonu +370618-888-11 ir mes Jums padėsime. Mes atidarome įvairių gamintojų ir sudėtingumo seifus. Užmiršote seifo kodą, sugedo elektroninė spyna, seifas neatsirakina raktu, elektroninė spyna nereaguoja į kodą, o gal Jūs tiesiog pametėte raktą? Ši situacija gali nutikti bet kuriam seifo savininkui. Jokiu būdu nereikia eksperimentuoti bandant atidaryti seifą – tai gali baigtis naujo seifo pirkimu. Patikėkite šį darbą kompanijos LEOLA specialistams ir mes pateisinsim jūsų lūkesčius. Mes kasdien padedame atidaryti seifus žmonėms ir užtikrintai galim pasakyti, kad pats tinkamiausias šios problemos sprendimas – pasitikėti profesionalais! Skambinkite mums ir toliau galėsite naudotis savo seifu!

GARAŽINIŲ SPYNŲ ATRAKINIMAS

Visos nenaujos spynos genda ir garažinės spynos nėra išimtis. Dažniausiai tai nutinka netinkamu momentu, kai skubiai reikalingas automobilis. Nereikia nusiminti, nes pas jus atskubės kompanijos LEOLA profesionalai. Mes jau daug metų dirbame su įvairiomis spynomis ir atliekame pačius sudėtingiausius darbus. Be to ir mūsų paslaugų kainos yra prieinamos.

Reikia skambinti tiems, kas gali atidaryti garažą be pastangų. Tam mes turime viską: laiko, galimybių, įrankių ir labiausiai patyrusius meistrus. Todėl mes galime lengvai atlikti tokius darbus ir Jus toliau naudositės savo spyna. Dažniausiai mes atidarome garažą per labai trumpą laiką. Mūsų specialistai išvažiuoja iškarto po Jūsų skambučio. Mes neversime Jūsų ilgai laukti! Mes atliekame savo darbą greitai ir kokybiškai.

AUTOMOBILINIŲ SPYNŲ ATRAKINIMAS

Kompanija LEOLA siūlo savo klientams kokybiškas bet kokios markės automobilinių spynų atrakinimo paslaugas. Mes taip pat teikiame avarinio automobilio atidarymo paslaugas. Kompanija LEOLA kokybiškai atrakins Jūsų automobilio durų, kapoto, bagažinės, daiktadėžės ar uždegimo spynas.
Mes aptarnaujame savo klientus ne tik Vilniaus mieste ir rajone, bet ir kituose miestuose. Atvykimo laikas nuo 15 iki 60 minučių!
Mūsų naudojama speciali įranga negadina spynų.

Jeigu reikėtų pakrauti nusėdusį akumuliatorių, mūsų specialistas su malonumu suteiks Jums šią paslaugą.

Mūsų kompanija teikia avarinio signalizacijos atjungimo, atvykus prie Jūsų automobilio, paslaugą.

Praktiškai kiekvienos transporto priemonės savininkas susiduria su problema, kai neatsirakina durų, bagažinės, kapoto ar uždegimo spyna. Tai labai nemaloni situacija. Pirma mintis – pabandyti atrakinti spyną atsarginiu raktu. Tačiau kartais būna neįmanoma paimti atsarginį raktą, o kartais automobilio savininkas iš viso jo neturi. Kai kurie klientai bando savarankiškai atrakinti automobilio spyną ar net išdaužti stiklą. Tai ne pati geriausia išeitis iš susiklosčiusios situacijos, nes Jūs prarasite ne tik pinigus bet ir begalę laiko.

Taip pat dažna situacija, kai raktas lieka automobilio salone, o signalizacija netikėtai suveikia ir užrakina automobilį arba nusėda automobilio akumuliatorius ir signalizacijos pultelis nesuveikia.

Mes atrakiname bet kokių automobilių ir kitų transporto priemonių spynas.

Automobilių, kuriuos mes padėsime atrakinti, markės:
BMW, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen, Opel, Porsche, Toyota, Lexus, Peugeot, Nissan, Infiniti, Mazda, Hyunday, Honda, Acura, Hammer, Alfa Romeo, Cadillac, Chrysler, Chevrolet, Chery, Citroen, Daewoo, Daf, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Hover, GMC, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lincoln, Mini, Mitsubishi, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Volvo, Man, Lada ir kiti.
Skambinkite mums telefonu +370-618-888-11! Mūsų kompanija padės Jums atrakinti bet kokio automobilio spynas!

DURŲ SPYNŲ ATRAKINIMAS

Grįžote namo ir negalite raktu atsirakinti savo durų? Lūžo raktas ir liko spynoje, o Jūs negalite jo ištraukti?

Su panašiomis situacijomis mes susiduriame kasdien ir lengvai galime nustatyti gedimo priežastį. Kartais klientas išeina tik išmesti šiukšlių, o sugrįžęs negali atsirakinti savo buto durų. Arba, skubėdami į darbą, palikote raktą įkištą į spyną iš vidinės durų pusės ir užtrenkėte duris. Šiuo atveju atrakinti durų iš lauko pusės nepavyks, nes raktas, įstatytas į spyną iš vidaus, pastato spynos mechanizmą į tam tikrą padėtį.

Ką daryti? Nepergyvenkite! Mes kasdien susiduriame su tokiomis problemomis ir sugebėsime Jums padėti!

Skambinkite mums telefonu +370-618-888-11 ir mes su džiaugsmu atidarysime Jūsų duris be pažeidimų.

Mūsų privalumai

Rūpestis

Pensininkams ir studentams suteikiame 15% nuolaidą visoms paslaugoms

Visą parą

Dirbame visą parą. Skambinkite bet kuriuo metu!

Nuolaida

Po spynos atrakinimo - nuolaida naujos spynos įstatymui iki 50%

Patirtis

Daugiau kaip 30000 atrakintų spynų

Pasitikėjimas

Šiame versle virš 20 metų

Greitis

Vidutinis atrakinimo laikas 20 minučių

Neišeikite!

Skambinkite tiesiog dabar! Jūs gausite nuolaidą 10% visoms paslaugoms.

Skambinkite!

+370 618 88811

×