Durų ir automobilinių spynų pakeitimas

Sugedus durų spynai tenka ją pakeisti.Spynos dažnai sugenda dėl ilgos eksploatacijos.Toliau naudoti tokią spyną nėra jokios prasmės .Ar reikia tokią spyną keisti? Yra žinoma taisyklė: kada spyna netenka savo saugumo.Yra keletas pasenusių spynų modelių kuriuos patenka į rizikos grupę ir yra mėgstamos vagių. Kai Jūs nutariat pakeistį spyną, iškyla klausimas, kokio modėlio spyna išsirinkti. Išspręsti šį klausimą Jums padės kompanija LEOLA. Mūsų meistrai išrinks ir kokybiškai įstatys pačią patikimiausią spyną.

Nemokamas patarimas

Prieš įsigyjant naują spyną vertėtų pasikonsultuoti su mūsų kompanijos specialistais. Mūsų meistrai Jums patars kaip išsirinkti spyną ,kuri ilgai ir patikimai tarnaus. Dar galima išsirinkti spyną telefonu ir mūsų meistrai atsivež ją su savimi.

Skambinkite mums telefonu +370-618-888-11

Kompanija LEOLA išsiskiria iš kitų tokio profilio kompanijų ne tik didele patirtimi ir tikrų profesionalų komanda bet ir jautriu požiuriu į mūsų klientų dvasinę būseną. Mes keičiame spynas visame Vilniaus rajonę. Mūsų darbuotojai pasižymi aukšto lygio prefesionalumu, daugiamete praktika ir didele darbo patirtimi.

Durų spynos pakeitimui reikalingas labai patyręs meistras. Iš pradžių meistras išmontuoja seną spyną. Specialistas be vargo išmontuos seną spyną, net jeigu reikės išrinkti durys. Po to meistras įstatys ir patikrins naują spyną.

Durų mechanizmo darbas turi būti sklandus, o durys turi lengvai ir be pastangų užsidaryti ir atsidaryti.

Kompanija LEOLA gali skubiai pakeisti spynas, o mūsų meistrai gali pakeisti pačias sudėtingiausias spynas.

Dažnai klientai bando pakeisti spynas savarankiškai. Praktiškai visada šie bandymai baigiasi papildomomis problemomis ir papildomomis piniginėmis išlaidomis. Savarankiškas bandymas pakeisti spyną gali baigtis durų pakeitimu. Norint išvengti papildomų problemų ir išlaidų, reikia kreiptis į mūsų kompaniją telefonu +370-618-888-11
Mes Jums būtinai padėsime!

Kompanija LEOLA taip pat remontuoja ir keičia praktiškai visų markių automobilių spynas. Mūsų meistrai padarys diagnostiką ir atremontuos spynas vietoje tvarkingai ir kokybiškai. Kvalifikuoti specialistai dirba su pačiomis sudetingiausiomis spynomis ir kokybe išsiskiria tarp kitų kompanijų. Net jei spyną tektų keisti, mūsų specialistai visada turi standartinį rinkinį pakeitimui, todėl Jums nereikės ieškoti autodalių parduotuvės ir gaišti laiko. Iš Jūsų tik paprašysime pateikti automobilio dokumentus.

Mūsų paslaugų privalumai:
1) Greitas ir kokybiškas klientų aptarnavimas.
2) Prieinama kaina su svariomis nuolaidomis.
3) Žema naudojamų medžiagų kainą .
4) Apmokėjimas už paslaugas tik po darbų kokybės patikrinimo
5) Maksimaliai greitas aptarnavimas
6) Pastovus kiekvieno kliento servisinis aptarnavimas.

Nauda, užsisakius mūsų paslaugas, praktiškai beribė, bet mums svarbiausia teigiami patenkintų klientų atsiliepimai!

Mūsų privalumai

Rūpestis

Pensininkams ir studentams suteikiame 15% nuolaidą visoms paslaugoms

Visą parą

Dirbame visą parą. Skambinkite bet kuriuo metu!

Nuolaida

Po spynos atrakinimo - nuolaida naujos spynos įstatymui iki 50%

Patirtis

Daugiau kaip 30000 atrakintų spynų

Pasitikėjimas

Šiame versle virš 20 metų

Greitis

Vidutinis atrakinimo laikas 20 minučių

Neišeikite!

Skambinkite tiesiog dabar! Jūs gausite nuolaidą 10% visoms paslaugoms.

Skambinkite!

+370 618 88811

×